Jest mi bardzo miło poinformować Was, że należę do elitarnego grona najlepszych fotoreporterów ślubnych na świecie – Wedding photojournalist Association WPJA. W mojej ofercie nie ma pakietów srebrnych, diamentowych, złotych… Moje fotografie są różnorodne i niekonwencjonalne, które opierają się na połączeniu reportażu ślubnego o charakterze dokumentalnym i lifestyle’owego portretu. Łamię stereotypy by pokazać radość i emocje w tym jedynym dniu. Światło, emocje i ludzie to dla mnie koktajl pełen inspiracji. Moją ofertę kieruję do osób wymagających i wrażliwych na wysublimowaną jakość zarówno samych zdjęć jak i również ich oprawy.

 

To wielka nagroda widzieć radość na Waszych twarzach, kiedy po kolejnym zleceniu dostajecie ode mnie album pełen szczegółów, które Wam umknęły w ciągu tego długiego dnia.

Oferuję pełen wachlarz pakietów reportażowych. Zdjęcia ślubne obejmują przygotowania, ceremonię, przyjęcie, oraz kreatywne sesje w plenerze lub w studio. Pełny pakiet to około 400-500 fotografii ślubnych poddanych korekcie. Zdjęcia są dostępne w formie elektronicznej w dużej rozdzielczości z możliwością kopiowania. Fotografie oferuję w postaci tradycyjnych odbitek w ekskluzywnym albumie lub nowoczesnej fotoksiążki.

Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami oferty proszę o kontakt.