Fotografia ślubna Poznań – Arek Jankowski. Oferuję najlepsze zdjęcia ślubne w Poznaniu, naturalne, bez schematów i natarczywej postprodukcji. Ukończyłem Akademię Fotografii w Warszawie. Przykładając aparat do oka, jestem w stanie wyłączyć się z otaczającego świata, poświęcając się bezgranicznie temu co fotografuję. Wykonuję reportaż ślubny, który jest zwartą i mocną formą polegającą na rejestrowaniu wydarzeń z dnia ślubnego o charakterze dokumentalnym.

 

Oferuję fotografię ślubną w Poznaniu obejmującą czas od przygotowań, błogosławieństwa, poprzez ceremonię, skończywszy na przyjęciu weselnym. Opowiadam zdjęciami w subiektywny sposób – bo moimi oczami – historię wydarzeń bez pozowania, otrzymując klarowny i dynamiczny obraz ślubu. Wzrok który pragnie piękna plus najwyższej jakości sprzęt fotograficzny pozwala mi na uzyskanie indywidualnego efektu w zdjęciach ślubnych.

 

Mieszkam w Poznaniu, pracuję wszędzie. Fotograf ślub Poznań (Wielkopolska) podejmuję produkcje ślubne w miastach takich jak: Poznań, Kalisz, Jarocin, Śrem, Gostyń, Krotoszyn, Rawicz, Leszno, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Inowrocław, Konin, Września, Środa Wielkopolska, Pleszew, Wągrowiec, Piła, Chodzież, Rogoźno, Nowy Tomysl, Trzcianka, Wronki, Szamotuły, Czarnków, Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Buk oraz Opalenica.